HVAD KUNDER SIGER OM FEJEKOSTEN

Jeg hedder Claus Olsen og har siden 1997 været manden bag Fejekosten Ejendomsservice. Jeg har 31 års praktisk og administrativ erfaring inden for viceværtservice og erhvervsrengøring.

Claus
Olsen

Direktør

Tlf. 31 37 39 93
claus@fejekosten.dk

Petra
Kelemen

Driftschef

Tlf. 31 21 75 55
petra@fejekosten.dk

Goran
Rojko

Leder af viceværtafdelingen

Tlf. 3119 3555
goran@fejekosten.dk

Eszter
Pálfi

Ansvarlig for rengøring

Tlf. 25 79 07 39
eszter@fejekosten.dk

Jeremy
Andersson

Ansvarlig for viceværter

Tlf. 31 20 73 69
jeremy@fejekosten.dk

Christian Bergstedt

Salgskonsulent

Tlf. 31 66 08 09
christian@fejekosten.dk

Frank
Quist

Bogholderi

Tlf. 26 20 00 15
frank@fejekosten.dk

Eleonora
Milos

HR

Tlf. 31 17 41 65
em@fejekosten.dk

Catherine
Surov

Indkøb

Tlf. 26 19 28 28
catherine@fejekosten.dk

Nicholai
Christiansen

Afdelingsdirektør

Facility Skadeservice

Tlf. 53 50 16 01
nc@fejekosten.dk